• 0262 641 19 41

  • mailto:caferdemirdas@hotmail.com

  • Gebze/Kocaeli

Hakkımızda

Demirdaş  Mali Müşavirlik Ofisi; 2007 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Cafer Tayyar Demirdaş tarafından Gebze’de kuruldu.  Kurulduğu günden beri meslek etik ilkeleri çerçevesinde çalışmalarına devam eden Demirdaş  Mali Müşavirlik Ofisi kısa sürede Gebze’de bir çok firmanın tercihi konumuna geldi. 13 yıldır aralıksız Gebze Merkez Çarşıda hizmet veren kurum, kısa sürede çok sayıda çalışanı ile alanında en iyiler arasına girmeyi başardı.

 

Cafer Teyyar Demirdaş Kimdir?

01.01.1974 Erzurum, İspir ilçesinde doğdum. İlk Okulu İspir Aksu Köyü Şehit Mustafa Güler İlk Okulu ve Darıca 100.yıl ilk Okulunda tamamladım. Orta Okulu Çayırova Orta okulunda, lise eğitimimi Ahmet Parmaksızoğlu Ticaret Meslek Lisesinde tamamladım.

Muhasebe mesleğine ilk ticaret lisesi stajı ile 1991 yılında başladım. Bu arada mali müşavirlik stajıma başlayarak 2007 yılına kadar Muhasebe yardımcı elemanı olarak çalıştım.

2007 itibari ile Serbest Muhasebecilik Unvanına hak kazandım ve bağımsız olarak Serbest Muhasebecilik Mali Müşavir olarak çalışmaya başladım.

Birçok eğitim ve seminerlere katılarak sertifika aldım.

KDV iade Raportör, Bilirkişi Eğitimi, Türk Ticaret Kanunu ve Kobi Tfrs eğitim seminerlerine katılım sağladım.

Kocaeli mali müşavirler odasında meclis divan üyeliği dışında odanın spor müsabakalarında yer aldım.

Evli, 2 Kız 1 Erkek Çocuk Babasıyım.